10 urodziny Oli

Ale było wspaniałych emocji, radość, szczęście, uśmiechy od ucha do ucha, zaskoczenie Oli jedno, drugie i PIĘKNE STO LAT Emotikon smileKochani, czy Wy pamiętacie swoje 10 urodziny? Bo my stwierdziliśmy, że tak średnio ale Ola Ziętarska z pewnością ich nie zapomni. Tyle dobrych serc, tyle wzruszeń. Tysiące karteczek, masa kolorowych balonów, wymarzone książki, album ze zdjęciami, misie i masa pozytywnej energii. Nie zabrakło balonowych tortów, Kinder- tortu, cudownych życzeń oraz świeczek symbolicznie zdmuchniętych przez Olę Emotikon smile To wszystko w komnatach pałacu w Wąsowie wolontariusze z Pniew, Szamotuł, Nowego Tomyśla oraz Górznej zorganizowali dla Olki. Pojawił się najstarszy mieszkaniec Nowin, którego zabrała Maria Jaszczyk z całym wesołym autobusem dzieci z Górzniańskiej i Zaleskiej szkoły. Pokonali ponad 170 km aby świętować razem z nami. Uśmiech w oczach mieszał się z zaskoczeniem. Dla Jubilatki było też taneczne SHOW specjalnie na tę okazję przygotowane przez Mateusz Szagi Szagżdowicz.
Chcielibyśmy Wam wszystkim razem i z osobna bardzo podziękować! To Wy zbudowaliście tą radosną aurę w okół urodzin Oli. Mega się cieszymy, że tak wielu ludzi, nauczycieli, szkół, firm przyłączyło się do karteczkowej akcji. Pokazaliście, że osobno możemy wiele ale razem to potrafimy wszystko Emotikon smile i że w ludziach drzemie wielka siła dobrych serc. JESTEŚCIE NIEZIEMSKO ZACZEPIŚCI :))))))))


Relacja  Marty 

 Ja tez do tej wspaniałej akcji dołożyłam swoją cegiełkę- kartkę


od Anulek i córki Ola dostała ( ja dołożyłam kartkę od kogo prezent )

*******************************************Nadal trwają zapisy na Wymianke

Komentarze

  1. Cieszę się, że mogłam przyczynić się do radości Oli. Miło zobaczyć uśmiech na jej twarzy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękną kartkę przygotowałaś dla Oli.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sto lat dla Oli. Cieszę się, że mogłam przyczynić się do tego uśmiechu i moja skromna karteczka dotarła na czas do solenizantki.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kartka dla Mariki

15 wrzesień- Moje Urodziny/ Całoroczna Wymianka Urodzinowa