środa, 26 października 2011

poniedziałek, 24 października 2011

Gwiazdka z nieba

Jeszcze jedna poduszka. Ponownie wykorzystałam haft gwiazdkowy. 
Pracuję teraz intensywnie nad kartkami świątecznymi. Mam nadzieję, że kilka tutaj zaprezentuję.

Pozdrawiam i przepraszam,za brak stałej aktualizacji.

To jest szczególny rok

 Żyje i mam się średnio  Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...