czwartek, 17 marca 2022

2 miesiące bez Taty

 

Kochany Tato to już 2 miesiące jak opusciles Nas.  Tak dużo  łez spłynęło po policzkach tyle decyzji musielismy podjąć  ale czuje  Cię  obok jakbyś stal i prowadził Nas.  Czasem pytam Cię co myślisz o tym wszystkim czy dobrze robię wiem że nie usłyszę twojego glosu ale w myślach mi odpowiadasz. Tęsknię za Tobą i zawsze już tak będzie ale ból i tesknota zawsze będzie w moim sercu.

To jest szczególny rok

 Żyje i mam się średnio  Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...