Własnie utworzyłam sobie kolejny blog ..... tak postanowiłam go sobie zrobić aby moja pasja do Barcelony ujrzała światło..... Mam malutką nadzieje ze uda mi się tam pokazać to co kocham w tym pięknym mieście
nie tylko architekturę ale i klimat smak kuchni hiszpańskiej .....
A to link do STRONY
Dostając karteczkę od Ciebie wiedziałam że ją kochasz:) ...jednym słowem musisz być naszym przewodnikiem:) pozdrawiam cieplutko
OdpowiedzUsuńDziękuję za tak miłe słowa :))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Fajnie mieć taką "miłość" :)
OdpowiedzUsuń