Tak na prawde kiedy czas zwolni liczylam ze na świateczny czas a tu nic z tego nie mam siły na nic i ochoty czuje jakbym nie byla tu a gdzies tam
Mam nadzieje ze kartki z Wymianki Kartkowej z mojej zabawy dotarły
GŁOSOWANIE NA HASIOK PRZEDŁUZAM DO 31 GRUDNIA BO JAKOS NIE MA ZAINTERSOWANIA GŁOSOWANIEM PEWNIE TO WINA SWIĄTECZNEJ BIEGANINY
Reniu! Przed świętami to raczej trzeba było czas przyspieszać , teraz może trochę zwolni, Ja karteczkę z wymianki dostałam i bardzo za nią dziękuję , A Tobie Reniu Dziękuję za zorganizowanie zabawy - Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDo mnie dotarła karteczka. Dziękuję za nią Krysi. :)
OdpowiedzUsuńCzas zwolni, kiedy Ty zwolnisz, inaczej się nie da.
OdpowiedzUsuńDostałam kartki od blogowych znajomych, pewnie jedna z nich jest tą wymiankową.
Też mi się tak wydaje, że przedświąteczna gorączka odciągnęła od hasiokowego głosowania. A teraz poświąteczne dochodzenie do siebie przeszkadza i gorączka przedsylwestrowa.