od Justyny
od Marioli i Julki G
od Zosi
od przyjaciółki Wioli z rodziną
od koleżanki Anety
od przyjaciółki Aleksandry
Od pracodawcy
od Anetty
od przyjaciółki Asi
od Lidzi- Czarnej Damy
Od Krysi S
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
Reniu! Piękne Karteczki dostałaś - Pozdrawiam Cię Cieplutko
OdpowiedzUsuńPiękne wyrazy pamięci :-)
OdpowiedzUsuń