Troszkę drobnicy trafiło do słoiczka bo pracowałam nad kartkami wielkanocnymi .
Dziewczyny najpóźniej 15 marca trzeba wysłać kartki z wymianki - bo fajnie by było jakby każdy karteczkę świąteczna z dodatkami miał u siebie
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
Całkiem sporo już masz w swoim słoiczku i w tym tempie szybko go zapełnisz.)
OdpowiedzUsuńzapełnia się ,karteczke oczywiście wysłałam już dawno
OdpowiedzUsuńTo tylko przypominajka
OdpowiedzUsuńŁadnie Twój hasiok się zapełnia.
OdpowiedzUsuń