sobota, 23 lipca 2016

Fiołki



 W czasie robienia porządków na strychu z nalazłam wśród moich szpargałów obrazek który wyszywałam jakiś czas temu .  Nie jest to wielkie dzieło ale praca wykonana aby zdobiła pokój 

4 komentarze:

  1. Czasami warto zajrzeć do szaf:)
    Uroczy obrazek :0

    OdpowiedzUsuń
  2. widzisz jakie skarby kryje twój strych

    OdpowiedzUsuń
  3. Reniu, śliczny obrazek, uroczy hafcik i piękne kolorki. Szkoda, że dalej nie haftujesz. Byłoby co podziwiać :)

    OdpowiedzUsuń

To jest szczególny rok

 Żyje i mam się średnio  Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...