
Czas chyba nabrał 6 bieg a ja za nimi nie potrafię nadążyć nie wiem czy ja już się tak zestarzałem czy to wina systemu pracy :(((
Kolaż
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
Fajne karteczki :)
OdpowiedzUsuńReniu! Urocze karteczki - Pozdrawiam Gorąco
OdpowiedzUsuńślicznie Ci wyszły te kartki , zwłaszcza podoba mi się ta wg mapki no i konik na biegunach :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i dziękuję za udział w zabawie
Czas niestety bardzo ucieka, tez czasami nie mogę go dogonić. karteczki są urocze
OdpowiedzUsuńpiękne prace
OdpowiedzUsuńCudne karteczki:)
OdpowiedzUsuńŚwietne prace. Ta z konikiem to moja faworytka.
OdpowiedzUsuńŚwietne kartki, zwłaszcza ta według mapki :-)
OdpowiedzUsuńI ja nie nadążam za czasem.