wtorek, 7 listopada 2017

ROBOTKOWY HASIOK LISTOPAD

To już przed ostatnia prezentacja słoika kak ten czas biegnie a ja nie mam czasu by nadrobic zalegloscena blogu . .... ale zrobię to powoli w chwili wiekszrgo rozluznoenia miedzy piatkiem a niedziela



2 komentarze:

  1. Reniu! Do końca roku, Będzie na pewno pełny, Dekoracja ładna - Pozdrawiam Gorąco

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie poślizg, ale w najbliższą niedzielę pokażę swój hasiok.

    OdpowiedzUsuń

To jest szczególny rok

 Żyje i mam się średnio  Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...