ROBÓTKOWY HASIOK 2018
Oczywiście spóźniony ale i powód bolesny praca i krótki sen i jeszcze niemiły incydent w pracy powalił mnie na ziemię dosłownie trudno było mi nawet utrzymać komórkę w ręce palce mi drętwiały
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
Reniu! Twój hasiok prawie już zapełniony - Pozdrawiam Cieplutko
OdpowiedzUsuń