czwartek, 22 lipca 2021

Na 90 urodziny



 Miesiąc temu zrobiłam kartkę troszkę na prędko bo miałam zalewie dzień na wykonanie. bywają niestety takie sytuacje. Ale myślę że Solenizantka dzisiejsza się ucieszy 




4 komentarze:

  1. No taka rocznica to ja rozumiem , Fajnie Ci wyszła ta karteczka mimo braku czasu.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno się ucieszy, piękny jubileusz :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Urocza kartka. Fajna forma kartki.

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękna kartka - działanie pod presją czasu Ci służy. Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń

To jest szczególny rok

 Żyje i mam się średnio  Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...