No taka rocznica to ja rozumiem , Fajnie Ci wyszła ta karteczka mimo braku czasu. Pozdrawiam
Na pewno się ucieszy, piękny jubileusz :)
Urocza kartka. Fajna forma kartki.
Piękna kartka - działanie pod presją czasu Ci służy. Pozdrawiam :-)
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
No taka rocznica to ja rozumiem , Fajnie Ci wyszła ta karteczka mimo braku czasu.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Na pewno się ucieszy, piękny jubileusz :)
OdpowiedzUsuńUrocza kartka. Fajna forma kartki.
OdpowiedzUsuńPiękna kartka - działanie pod presją czasu Ci służy. Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuń