I znów powstaje kolejny expobox i jak myślicie fajny będzie?
I tak powstał exploding box na 50 urodziny dla koleżanki z lat szkolnych
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
No pewnie, że będzie fajny, bo exploding boxy są fajne z założenia. Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuń