czwartek, 2 listopada 2017

Wymiana Kartkowa - Niezapominajki

Niezapominajki bardzo piękne delikatne kwiatki drobne i bardzo przypominające niebo 

Do mnie trafiła taka piękna kartka  od  Małgosi X



Ja swoją kartkę wysłałam  do Mici Marzeny






3 komentarze:

  1. Śliczną kartkę otrzymałaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartki Małgosi to mistrzostwo świata, fajnie mieć je w swojej kolekcji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudna kartka od Małgosi , bardzo mi się podoba **A Twoja skromna , ale ładna :)

    OdpowiedzUsuń

To jest szczególny rok

 Żyje i mam się średnio  Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...