Niezapominajki bardzo piękne delikatne kwiatki drobne i bardzo przypominające niebo
Do mnie trafiła taka piękna kartka od Małgosi X
Ja swoją kartkę wysłałam do Mici Marzeny
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
Śliczną kartkę otrzymałaś :)
OdpowiedzUsuńKartki Małgosi to mistrzostwo świata, fajnie mieć je w swojej kolekcji.
OdpowiedzUsuńCudna kartka od Małgosi , bardzo mi się podoba **A Twoja skromna , ale ładna :)
OdpowiedzUsuń