ROBÓTKOWY HASIOK 2018 ZAPRASZAM
Do mnie dotarła kartka od Etolie
Ja swoja kartkę zrobiłam dla Edyty
Żyje i mam się średnio Wróciłam kolejny raz na stare śmieci do pracy nie wiem na jak długo ale mam nadzieję że przynajmniej na 2 lata W ty...
Reniu! Obie karteczki są wspaniałe - Pozdrawiam Serdecznie
OdpowiedzUsuńSuper karteczkę zrobiłaś Reniu :)
OdpowiedzUsuńŚliczne :D czekam na listonosza :)
OdpowiedzUsuńI enjoyed over read your blog post.
OdpowiedzUsuńYour blog have nice information, I got good idea from this amazing blog.
I am always searching like this type blog post. I hope I will see again…
หนังไทย
Pięknie się wymieniłyście :-)
OdpowiedzUsuń